TR | EN
Hızlı Çözüm Web Paketi ile
Kurumsal Web Sitenizi Hemen Oluşturun,

Dijital dünyada rekabette öne geçmek isteyen işletmeler için Medyasoft tarafından sunulan kurumsal web sitesi paketidir. Siz de hızlıca aşağıdaki 3 adımı izleyin, uzman danışmanlarımız ile kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun web sitenizi hemen oluşturun!

#1: Kurumsal Tasarımlarımızdan Size Uygun Olanı Seçin ve Özelleştirin!

Unigate Dijital Deneyim Platformu, Unigate Core platform çekirdeği üzerinde çalışan, çeşitli entegre kurumsal uygulamalar setini sizlere sunar.

Kurum içi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu set içerisinden uygun gördüğünüz bir ya da daha fazla uygulamayı birlikte kullanarak uçtan uca bir değer zincirinden hızlıca faydalanabilirsiniz.

Hızlı çözüm web paketimiz kapsamında kataloğumuzda bulunan alternatif site tasarımlarımızdan işletmenize uygun olanı değerlendirebilir ve arzu ettiğiniz kurumsal kimlik gereksinimlerine göre özelleştirebilirsiniz.

Sunmakta olduğumuz tüm tasarımlarımız modern tasarım yaklaşımlarıyla geliştirilmiş olup, %100 web, tablet ve mobil platformlarla uyumludur.

Tüm hızlı çözüm paketlerimiz sizlere hizmet sunmak için sadece tek bir Unigate Core çekirdek altyapısına ihtiyaç duyar.

#2: Hazır Bilgi Mimarisine Uygun İçerik Üretin!

Hızlı çözüm paketlerimiz kapsamında sizlere sunduğumuz kurumsal web çözümümüz ile, kurumsal bir işletmenin ihtiyaç duyacağı temel bilgi mimarisine uygun başlıklara sahip detaylı modern bir web sitesi sunulmaktadır.

Dilerseniz, size sunduğumuz tüm hazır özellikleri hızlıca yapılandırarak hiç vakit kaybetmeden hemen kullanmaya başlayabilir veya uzman danışmanlarımızın desteği ile kurum içi ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitli uyarlamalar ve ek geliştirmeler talep edebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz Unigate Core paketine göre tüm bu ek geliştirme ve uyarlamalar, bir bağımlılık olmaksızın siz veya teknik ekibiniz tarafından da gerçekleştirilebilir.

#3: Sitenizi Anahtar Teslim Bir Şekilde Yayına Alalım!

Belirlemiş olduğunuz uygulamalar ve arzu etmiş olduğunuz yapılandırma ayarlarını uzman danışman ekibimiz tercih edeceğiniz Unigate Core paketlerinden bir tanesi ile yayına alacaktır.

Sunulan tüm Unigate Core paketleri, işletmenizin ihtiyaç duyacağı farklı gereksinimler için özenle hazırlanmış olup, işletmenizin dijital varlığı için çok güçlü yetenekler sunmaktadır.

Seçeceğiniz bu paket, hızlı çözüm uygulama paketlerimizin içeriğinden bağımsız olup, Unigate DXP yönetim panelinin size hangi gelişmiş ek teknik kabiliyetleri sunacağını belirlemektedir.

Unigate DXP

CORE

Sıkça Sorulan Sorular

Seçmiş olduğunuz Unigate paketi CMS sisteminin size sunabileceği yetenek setinin daha dar mı daha mı geniş olacağını belirler. Örneğin; başlangıç paketi temelde sadece mevcut site üzerindeki tüm içeriklerin düzenlenmesi imkanı sunarken, profesyonel paket yeni içerik tipleri ve tasarımlar oluşturmanıza veya mevcut tüm tasarım ve de bilgi tiplerine müdahale imkanı sunar.

Sunmuş olduğunuz hazır çözüm web paketi kapsamında size anahtar teslim bir kurumsal web sitesi sağlıyoruz. Özel bir hizmet anlaşması arzu etmediğiniz takdirde müşterilerimiz tarafında eğitim vermiş olduğumuz anahtar kullanıcıların yönetimine sunuyoruz.

Hızla gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurabilmek ve hatta onun önünde deneyimler sunabilmek adına uzman ekibimiz sürekli olarak yazılımlarımız ile ilgili olarak teknik geliştirme, iyileştirme vb. çalışmaları devam ettiriyorlar. Bu çalışmalar neticesinde yayınlanacak güncellemeleri alabilmek ve her zaman en kusursuz deneyimi sunabilmek adına arzu ettiğimiz hizmet kalitesi ve sürekliliği için lisanslarımız yenileme modelinde sunulmaktadır.

Sunulan tüm paketlerimiz olduğu gibi kullanılmak üzere tercih edildiğinde size en uygun bütçeyi sağlamamız mümkün oluyor. Ancak tabii ki gerek tasarım gerekse bilgi mimarisi noktasında arzu ettiğiniz tüm değişikliklere uzman ekibimiz ile danışmanlık hizmetimiz kapsamında destek sağlamaktayız.

Bize Ulaşın & Hemen Teklif Alın!

Sizi ve işletmenizi daha yakından tanıyarak size özel en uygun teklifi iletebilmek adına bizimle hemen aşağıdaki formdan iletişime geçin, uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşsın. Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her türlü soru için yine bu formadan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Uzman ekibimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.